//

Obchodování ve Hře

Obchodování ve Hře

</>Je několi cest jak dosáhnou směny věcí mezi hráči.


 

Obchod a obchodování ve hře.

Napřímo mezi hráči. Obchodní zóna a blešák Chest shop OC Kaskády Pošta – zásiková služby. Banka

Na přímo mezi hráči.

Hráči můžou vyvolat obchod tím že na sebe vzájemný kliknou pravím tlačítkem pak se jim objeví inventář z oknem pro obchodování lze tak směňovat věci za věci nebo věci za peníze. Do tohoto okna můžete ze svého inventáře vložit co chcete zobchodovat a pak vyčkat až druhý hráč vloží do okna patřičnou protihodnotu potom obchod potvrdíte kliknutím na ikonu zelené vlny na hoře . To samé musí udělat i druhý hráč. Důležité je mít volno v inventáři jinak po dokončení obchodu o věci přijdete. V případě že kterýkoliv z účastníků obchodu změní obsah prodávaného zboží nebo nabízenou cenu musí být obchod znovu potvrzen hráči.

Inventář z oknem pro obchod.

Nahoru


> Obchod pomocí Obchodní zóny a Blešáku. Obchodní zóna, ve smyslu naší hry, je budova kde se prodává a vykupuje server základní materiály, vetšinou ve zpracovaném stavu (v ingotech), to samé zde může dělat i hráč. Každý materiál je výhradně prodáván na svém patře kde jsou rozmístěny bedny které si lze pronajmout a založit chestshop (níže). V případě že hráč na Patře bude prodávat něco jiného, můžou mu být věci zabaveny bez náhrady.

Blešák

je hned vedle obchodní zóny. Dá se zde koupit od serveru základní vybavení, zbroj, jídlo a nářadí. A také stejně jako v obchodní zóně pronajmout bednu a nabídnout výkup či prodej, zde je obsah beden bez omezení

Blešák

nahoru


Chest shop:

umísti cedulku nad pronajatou nebo vlastní bednu a napiš: na první řádek: jménoHrace na druhý: 64 počet který vykoupí – prodá za jedno kliknutí na cedulku cenu na třetí: cena za prodej : cena za výkup 64 x 60:45 x 64 cena se uvádí v násobku počet kusů krát cena za kus, tedy na cedulce bude v tom to případě 3840:2880 (pokud jedno číslo je rovno nule bedna neprodává nebo nevykupuje) na čtvrtý: 265 ID číslo předmětu nebo anglicky název a na závěr naplň bednu tím co prodáváš. Levým tlačítkem u myši se prodává a pravím se nakupuje , při držení Shiftu nakupujete po jednom kusu a prodáváte vše co máte v ruce.

Chest shop

Obrázek 1 z 3

Na prvním řádku je jméno Hráče, pak počet kusů, (kolik prodá za jedno kliknutí na cedulku cenu), na třetím cena za prodej 64 kusů : cena za výkup 64 kusů a na závěr jméno předmětu.

nahoru


 

OC Kaskáda

Zde si hráč může zakoupit prodejnu a nabídnout ostatním své zboží k prodejně patří i výloha na kterou lze umístit cedulku třeba s tím co hráč prodává. Uvnitř lze zřídit chest shopy. vyloha nahoru


 

Poštovní obchod.

Pro prodej věcí skrze poštu potřebujete: Známky, Poštovní schránku, a obchodní stanici, papír. (Stamp 13372 nebo 13072:1Mailbox 1407, Shop trade station 1407:1, paper 339) Umístěte, schránku, stanici, klikněte na stanici a dejte jí jméno. Do stanice umístěte známky, papír a předměty které chcete směnit a také věci které chcete získat viz Galerie níže. Věci ve stanici musí zůstat neobtisknou se. Pokud chcete obchodovat za peníze tak lze použít GT credity.

Věci potřebné na nákup

nahoru


 

Banka

je umístěná ve dle obchodní zóny ve městě. Slouží k směně peněz za kredity a kredity za peníze. Tedy mincí v určité creditové hodnotě. Server garantuje že bude mince vždy vykupovat a to i mince které si hráči sami vyrobí.

Jméno mince Kreditová Hodnota V pěnzích
1 Copper GT credit 0,125 6,25
2 Cupronickle GT credit 1 50,-
3 Siliver GT credit 8 400,-
4 Gold GT credit 64 3.200,-
5 Platinum GT credit 512 25.600,-
6 Osminum GT credit 4.096 204.800,-
7 Naquadah GT credit 32.768 1.638.400,-
8 Neutronium GT credit 262.144 13.107.200,-

Banka

Příspěvek napsal